“Business Lab” – mācies, eksperimentē un izvērtē!

Š.g. 20.oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. un 12.klases jaunieši piedalījās sabiedriskās organizācijas “New East” veidotā  simulācijas spēlē “Business Lab”.

Tā ir izglītojoša spēle jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem par uzņēmējdarbību, analītisko domāšanu un spēju meklēt radošus risinājumus krīzes apstākļos.

“Business Lab” programmas mērķis ir ne tikai pastāstīt un parādīt, kā var darboties uzņēmums, bet arī ļaut dalībniekiem integrēties dažādos uzņēmējdarbības procesos (mērķu izvirzīšanā, vadībā, tirgus analīzē, plānošanā, komandas darbā, finanšu pratībā, komunikācijā u.c.).

Ar šo spēli dalībnieki un jaunie uzņēmēji iemācās radīt idejas, kas darbojas. domāt uzņēmīgi un neordināri, būt atjautīgi un radoši, pārliecinoši iepazīstināt citus ar savām idejām un objektīvi analizēt konkurentus. Spēles laikā piedāvātās situācijas un uzdevumi prasa spēju pielāgoties, komandas darba prasmes, stratēģisko, analītisko un kritisko domāšanu, kas ļauj dalībniekiem pieņemt lēmumus, kuri tieši nosaka biznesa procesu panākumus. Pateicoties šādam formātam, dalībniekiem ir iespēja eksperimentēt, apgūt jaunus rīkus un nebaidīties kļūdīties.

Mūsu skolēni Anastasija Svirska un Alisa Možeiko ieguva 1.vietu, Evelīna Treščinska, Arīna Plečkina un Nikoļ Smirnija – 3.vietu. Arī pārējie mūsu skolēni ieguva atzinības un balvas par dalību spēlē.

Pateicamies par dalību skolēniem un apsveicam ar gūtajiem panākumiem!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
uzņēmējdarbības skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search