Lai tīro roku diena ir katra diena!

15.oktobris ir Vispasaules roku mazgāšanas diena. Visā pasaulē sabiedrība pievērš uzmanību tam, cik svarīgi ir mazgāt rokas. Rūpējoties par bērnu veselību, arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolā tika organizēta “Tīro roku diena”.

Bērnus pārsteidza neparasts viesis – Burbulīte. Bērni kopā ar Burbulīti pētīja, kāpēc un kur rodas mikrobi, aplūkoja plakātu un pārrunāja uzvedības noteikumus, kuri jāievēro roku mazgāšanas laikā.

Ar interesi audzēkņi skatījās animācijas filmu, dziedāja “Tīro roku dziesmiņu”, gāja rotaļās un gatavoja radošus darbus. Burbulīte pastāstīja bērniem, ka, mazgājot rokas, var pasargāt sevi no saslimšanas ar dažādām infekcijas slimībām, kā arī samazināt to izplatību.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Marina Kalinka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search