Ceļojums ilūziju pasaulē un kosmosā

Š.g. 27. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 7. a un 8. b klases skolēni devās aizraujošā braucienā uz kaimiņu valsts galvaspilsētu – Viļņu. Laiku pavadījām ne tikai jautri, bet arī lietderīgi.

Mūsu pirmā pietura bija Ilūziju muzejs. Tā ir interaktīva, ar pārsteigumiem pilna, neparedzama un atraktīva vieta, kur var iepazīties ar fascinējošo ilūziju pasauli, uzzināt ko jaunu un piedzīvot neaizmirstamus iespaidus. Muzeja eksponāti liek šaubīties par savām redzes maņām. Šī unikālā vieta atrodas Vokiečiu ielā. Bērni ar interesi apskatīja vēsturiskās ilūzijas, izmēģināja gaismas glezniecību un maģiskās enerģijas pieskārienu.

Pēc tam devāmies pastaigā pa Viļņas vecpilsētu. Kādreiz šajā zemē valdīja dižie ķēniņi Mindaugas un Ģedimins, kā arī hercogs Vītauts. Uzzinājām, ka no 1579. gada Viļņā darbojās universitāte.

Pēc gardām pusdienām apmeklējām KOSMOPARKU, kur mūs gaidīja kosmosa ceļojums ar daudzām aktivitātēm. Tās bija: virtuālā ekskursija pa Starptautisko kosmosa staciju, pastaigas pa Jupiteru, balss pasts kosmosā, pirmslidojuma testi astronautiem (kosmosa kuģu remonts atklātā kosmosā), ķermeņa mērījumi uz citām planētām, pilotu skola ar iespēju izmēģināt “nāves cilpu” lidojumu simulatoros, kosmiskās plazmas telpu apmeklējums, pirmā tikšanās ar citplanētiešiem.

Tas bija brīnišķīgs un neaizmirstams ceļojums, kas deva iespēju paplašināt redzesloku, vēl ciešāk sadraudzēties un saliedēt mūsu klašu kolektīvus.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
7. a klases audzinātāja
Ija Ņeživenko 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search