Ciemoties skolā un ķert pavasara noskaņojumu

Šī gada 28. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 5. a, 5. d un 5. e klases skolēni ar lielu prieku un nelielu uztraukumu aicināja Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas izglītības audzēkņus uz pavasara koncertu. 

Kopā ar “mazuļiem” (tā 5. klašu skolēni nosauca mūsu skatītājus) 5. klašu skolēni dziedāja, dejoja, sarunājās dažādās valodās un priecājās par tik neparastu kopā būšanu. Tā bija patiesa laimes sajūta, redzēt, ka gan lieliem, gan maziem ir interesanti būt kopā, tie bija īsti svētki. 

Lielākais gandarījums bija dzirdēt, kā “mazie” skatītāji pagriežas pie savas skolotājas un saka “Man te ļoti patīk!”.

Koncerta nobeigumā mēs vienojāmies dziesmā, kurā ir šādi vārdi “… Lai ir, lai ir, lai visiem mājas ir un visiem savās mājās labi klājas!” 

Lai mums visiem un visur labi klājas! 

Lielu paldies gribam izteikt mūsu skolēniem par entuziasmu, neizsīkstošu enerģiju, patstāvību un drosmi! “Mazajiem” skatītājiem par atbalstu, interesi, dzīvesprieku, smaidiem un aplausiem, ko šodien dāvājāt mums!

Jūs esat lieliski! 

Informāciju sagatavoja: 
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
5. d klases audzinātāja
Jūlija Driče,
5. e klases audzinātāja
Natālija Krivenko,
5. a klases audzinātāja
Ludmila Ladošina

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search