Ciemos pie ugunsdzēsējiem

Š.g. 25. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 9. un 8. grupas audzēkņi devās mācību ekskursijā uz Daugavpils Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo.

Bērnus sagaidīja depo darbinieki, īsti ugunsdzēsēji, kuri pastāstīja par glābēju darbu, par ugunsdrošības noteikumiem, atgādināja, ka ugunsgrēka gadījumā jāzvana uz numuru 112. Depo darbinieki bērniem parādīja ugunsdzēsības un glābšanas iekārtas, mašīnas un speciālo apģērbu, kas sver 27 kg.

Katram pirmsskolniekam bija iespēja pielaikot ugunsdzēsēja formu un iekāpt ugunsdzēsības mašīnā.

Ekskursijas noslēgumā bērni ar saviem zīmējumiem apsveica ugunsdzēsējus viņu profesionālajos svētkos, kas tika svinēti 17. maijā. Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolnieki vēlas izteikt milzīgu pateicību profesijas pārstāvjiem par viņu grūto un svarīgo darbu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas 
pirmsskolas skolotājas
Eļmira Aksjuta un
Svetlana Raspopova 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »