Mazo dziedātāju lielie panākumi

Š.g. maijā notika mazo izpildītāju konkurss festivāls “Pīks un Pīka”, kurā piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas grupu audzēkņi.

Esam priecīgi par mūsu mazo dziedātāju panākumiem! Džasmina Alhaijata-Šablinska un Varvara Fedotova solistu grupā saņēma I pakāpes diplomus, bet trio, kurā dziedāja Marija Madlena Dišari, Jekaterina Ščetinina un Svetlana Podkrušnija, saņēma II pakāpes diplomu.

Konkursa festivāla „Pīks un Pīka” laureāti bija uzaicināti uz Eiropas dienai veltīto koncertu, kas notika Daugavpils Valsts ģimnāzijas un Vienības pamatskolas pagalmā. Laureātu vidū bija arī mūsu pirmsskolniece Varvara Fedotova, kura visus klātesošos iepriecināja ar dziesmu “Pavasaris”.

Mūsu apsveikumi mazajiem talantiem un mūzikas skolotājām Tatjanai Stepanovai un Valentīnai Rosmanovičai! Lai skanīgas balsis arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Marina Kalinka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »