Ciemos pie motoriem un dzīvniekiem

Saulainā piektdienā, š.g. 24.maijā, Daugavpils Zinātņu vidusskolas 4. d un 4. c klases skolēni kopā ar skolotājām devās piedzīvojumu meklējumos uz mūsu valsts galvaspilsētu Rīgu.

Bērniem bija saprotams sasniedzamais rezultāts – pilnveidot un nostiprināt dabaszinību stundās apgūtās zināšanas, ko visi arī paveica. Atgriežoties skolā, abu klašu izglītojamie ekskursijā apgūto pierādīja sagatavotajās darba lapās.

RÄ«gas Motormuzejā skolēni apskatÄ«ja ekspozÄ«ciju, noklausÄ«jās gida stāstÄ«jumu un piedalÄ«jās nodarbÄ«bā “Mazais mehāniÄ·is”, pilnveidojot savas zināšanas par mehānismiem, kustÄ«bu, spēku un automaÅ¡Ä«nām.

Savukārt ekskursijas otrajā daļā bērni iedziļinājās dzīvnieku pasaulē. Rīgas zoodārzā skolēni satika daudzus interesantus, mīļus dzīvniekus, patstāvīgi izstaigājot visu teritoriju.

Protams, pēc tik piesātinātas programmas vajadzēja arÄ« atjaunot spēkus. GarÅ¡Ä«gas pusdienas skolas biedru jautrajā kompānijā tika baudÄ«tas izklaides centrā “Lido”.

Skolēnu atsauksmes pēc ekskursijas ir ļoti pozitīvas. Bērni ir prieka pilni un gatavi turpināt iepazīt pasauli vēl citās ekskursijās, kuras gaidīs viņus nākamgad.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dabaszinību skolotāja,
4. d klases audzinātāja
Ludmila Kondrašova-Lutinska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search