Cik tie bija gardi!

Sagaidot Latvijas valsts svētku mēnesi un gatavojoties galvenajiem novembra svētkiem, š.g. 31. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 9. grupas audzēkņi kopā ar grupas skolotāju Eļmiru Aksjutu un skolotājas palīdzi Jekaterinu Fiļipovu pētīja Latvijas garšu caur praktisku darbošanos – cepa kēksiņus: paši jauca mīklu, lēja to formiņās, dekorēja un virtuves darbinieki palīdzēja tos izcept.

Kad kēksi bija atdzisuši, bērni draudzīgi uzklāja galdu un sāka izbaudīt no Latvijas produktiem pašu gatavoto maltīti, piedzerot klāt “Latgales pienu”.

Kopīgs aizraujošs darbs, prieks un gandarījums par paveikto, lepnums par sava darba rezultātu rada bērnos piederības un patriotisma sajūtu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Eļmira Aksjuta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search