Fulbraita programmas angļu valodas skolotāja asistente Daugavpils Zinātņu vidusskolā

ASV vēstniecības Preses un kultūras nodaļa piedāvāja Daugavpils Zinātņu vidusskolai iespēju 2023./2024. mācību gadā uzņemt (Fulbright ETA) Alisi Grosiroudi (Alice Grosserode).

Programmas gaitā Daugavpils Zinātņu vidusskolā Alise pilnveidos savas mācīšanas prasmes, apgūs un dalīsies ar jaunām iemaņām mācīšanā un darbam klasē, iepazīsies ar mūsu skolas kolektīvu, skolas tradīcijām, cieši sadarbosies ar angļu valodas skolotājiem un ienesīs mūsu skolā daļu no Amerikas kultūras. Alise strādās dažādos izglītības posmos, sākot no pamatskolas līdz vidusskolai kā skolotāja asistente angļu valodas stundās.

12. b klases skolnieces Elīna Vinogradova un Darja Dmitrijeva satikās ar Alisi, lai uzzinātu par iemesliem, kāpēc viņa nolēma apmeklēt tieši Latviju, izjautāja par pirmajiem iespaidiem un izaicinājumiem gan skolā, gan pilsētā Alise atbildēja arī par, viņasprāt, neparastākajiem ēdieniem, ko viņa pagaršojusi, par dzīvi Tenesijas štatā, par atšķirībām ASV un Latvijā un, protams, par Amerikas stereotipiem.

Pilnu interviju ar latviešu subtitriem var skatīt šeit

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
12. b klases skolnieces
Elīna Vinogradova un
Darja Dmitrijeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search