Fulbraita programmas angļu valodas skolotāja asistente Daugavpils Zinātņu vidusskolā

ASV vēstniecības Preses un kultūras nodaļa piedāvāja Daugavpils Zinātņu vidusskolai iespēju 2023./2024. mācību gadā uzņemt (Fulbright ETA) Alisi Grosiroudi (Alice Grosserode).

Programmas gaitā Daugavpils Zinātņu vidusskolā Alise pilnveidos savas mācīšanas prasmes, apgūs un dalīsies ar jaunām iemaņām mācīšanā un darbam klasē, iepazīsies ar mūsu skolas kolektīvu, skolas tradīcijām, cieši sadarbosies ar angļu valodas skolotājiem un ienesīs mūsu skolā daļu no Amerikas kultūras. Alise strādās dažādos izglītības posmos, sākot no pamatskolas līdz vidusskolai kā skolotāja asistente angļu valodas stundās.

12. b klases skolnieces Elīna Vinogradova un Darja Dmitrijeva satikās ar Alisi, lai uzzinātu par iemesliem, kāpēc viņa nolēma apmeklēt tieši Latviju, izjautāja par pirmajiem iespaidiem un izaicinājumiem gan skolā, gan pilsētā Alise atbildēja arī par, viņasprāt, neparastākajiem ēdieniem, ko viņa pagaršojusi, par dzīvi Tenesijas štatā, par atšķirībām ASV un Latvijā un, protams, par Amerikas stereotipiem.

Pilnu interviju ar latviešu subtitriem var skatīt šeit

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
12. b klases skolnieces
Elīna Vinogradova un
Darja Dmitrijeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search