Glītrakstīšanas konkursa rezultāti

Par godu 23. janvārī atzīmējamajai Starptautiskajai rokraksta diena, skolā notika labāko rakstītāju konkurss Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 6. klašu skolēniem, savukārt pirmsskolas audzēkņi un 1. klašu skolēni un pirmsskolas vecāko grupu audzēkņi tradicionāli piedalījās pilsētas Glītrakstīšanas konkursā. No katras pirmās klases un vecākās grupas viens labākais darbiņš tika nosūtīts konkursam.

Esam gandarīti paziņot, ka pilsētas konkursā mūsu audzēkņi ir saņēmuši godalgotas vietas.

Pirmsskolas posmā Pateicību saņēma Ksenija Fjodorova (12. grupa), bet Adriana Fedosejeva (11. grupa) ieguva 2. vietu. Paldies Ksenijai un Adrianai par skaistajiem rokrakstiem un pateicamies skolotājām Anitai Beļusovai, Inesei Fetisovai un Tatjanai Ivanovai par savu audzēkņu rokraksta izkopšanā ieguldīto darbu!

Par labiem rakstītājiem tika atzīti Romans Ungurs (1. b klase) un Sergejs Vasiļjevs (1. c klase), kuri saņēma Pateicību, savukārt Mirandas Kovaļevskas (1. a klases) rokraksts tika atzīts par 2. vietas cienīgu. Paldies Romanam, Sergejam un Mirandai par jauko darbu un skolotājām Evitai Vecelei, Ievai Vitkovai un Guntai Ivanovai par prasmi motivēt savus skolēnus rakstīt rūpīgi un glīti!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search