Grupas “Bitīte” mācību ekskursija uz Centrālo parku

“Bitītes” grupā aizrit darbīga nedēļa. Ir iestājies rudens skaistākais periods, un patīkamais laiks tā vien aicina doties ārpus telpām – uz Centrālo parku.

Ekskursijas laikā vērojām kokus un mēģinājām noskaidrot koku nosaukumus, pētījām tuvāko apkārtni un baudījām zelta rudeni.

Bērni vāca dažādus dabas materiālus: lapas, kastaņus, zīles, zariņus. Atradām arī sēnes! Īpaši sīkas radībiņas mazie pētīja ar līdzi paņemtajām lupām.

Ar savāktajiem materiāliem bērni rotaļājās un izmanto tos gan burtu mācībā, gan mākslas nodarbībās.

Mācību ekskursijas laikā atradām atbildes uz dažādiem jautājumiem. Tagad bērni zina, kas liecina, ka cilvēki rūpējas par parka dabas objektiem, kā aizsargā dabas vidi, kā mums jāuzvedas parka teritorijā, kāpēc jāsaudzē daba un kā to darīt?

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

pirmsskolas skolotāja

Inese Fetisova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search