Iepazīstam Rēzekni

Š.g. 14. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 8. a un 8. b klases skolēni devās kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” nodrošinātā ekskursijā uz Rēzekni apskatīt pilsētu un tās populārāko vietu – Latgales vēstniecību “GORS”.

Ekskursija uz Rēzekni bija izglītojoša un aizraujoša iespēja skolēniem iepazīt Latgales lielāko koncertzāli un Latgales Kultūrvēstures muzeju.
“GORS” ir kultūras centrs, kas piedāvā dažādas izrādes, koncertus un kultūras pasākumus. Mēs uzzinājām, kas notiek koncerta aizskatuvē, braucām ar liftu, kas spēj pacelt 3 tonnas. Devāmies arī pastaigā pa pilsētu un klausījāmies leģendas par princesi Rozi.
Muzejs savukārt sniedza ieskatu Latgales vēsturē, kultūrā un mākslā, piedāvājot gan pastāvīgo, gan interaktīvo izstāžu apmeklējumu.
Šāda ekskursija skolēniem bija iespēja gan gūt jaunas zināšanas, gan izbaudīt Latgales kultūras bagātību. Paldies programmai par lielisko iespēju apmeklēt skaisto pilsētu – Rēzekni!

Informāciju sagatavoja: 
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. a klases skolniece
Nadežda Sulaine

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ģimenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »

Pārbaudām zināšanas par Cietoksni

Šī gada 23. maijā notika pilsētas pasākums skolēniem “Cietoksnis – kultūras objekts un dzīvojamais rajons”. Pasākumā piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. klašu skolēni Jūnija Malinovska,

Lasīt tālāk »
Search