Pilsētā tiek sumināti labākie skolēni un skolotāji

Š.g. 15. maijā Daugavpils Vienības nama Koncertzālē notika Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pasākums “2023./2024. mācību gada starptautisko, valsts un novada interešu izglītības festivālu, konkursu un sporta sacensību laureātu un pedagogu apbalvošana”.
Esam lepni par mūsu skolēniem un skolotājiem, kuri saņēma Goda rakstus par panākumiem šajā mācību gadā. 
Par skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārtā iegūto 1. pakāpi tika apbalvota 2. c klases skolniece Anna Marija Sokolova un viņas skolotāja Iveta Kaķeševa, bet par iegūtu augstāko pakāpi tika sumināta 3. e klases skolniece Varvara Trofimova un viņas skolotāja Olita Ļitvinska. 
Par iegūtu I pakāpi vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā „Saules ritmi” Goda rakstu saņēma 8. d klases skolnieks Romualds Šuļins un viņa skolotāja Una Gura.  
Latvijas izglītības iestāžu koru repertuāra pārbaudē konkursā pilsētā un Latgalē, gatavojoties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, augstāko pakāpi ieguva Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 11. klašu koris “Daugmaliņas” (Sofija Afanasjeva, Anastasija Kopņaka, Alina Trimailo, Diana Rodionova, Daniela Gribute, Deniss Fiļimonovs, Emilija Ustinova, Alise Zujeva, Sofija Aleksandra Petrova, Darija Banceviča, Darina Berezovska, Viktorija Podgornaja, Jeļizaveta Lavrentjeva, Milana Kaļinkina, Karina Vasiļjeva, Sofija Jevsejeva, Sofija Kirejeva, Anastasija Aristova, Liana Baika, Karolina Kondratoviča, Mila Petrova, Nadežda Sulaine, Milana Kacare, Uļjana Timofejeva, Anastasija Vaļevko, Valerija Drapkova un Jeļizaveta Izotova). Par šiem panākumiem koris un skolotāji Maruta Veļičko, Ilona Ļaksa un Ilmārs Siliņš saņēma Goda rakstu.
Par sportiskiem sasniegumiem ar Goda rakstiem tika apbalvoti sporta un veselības skolotāji Sergejs Vasiļjevs, Sergejs Smirnovs un Aleksandrs Pitkevičs un viņu audzēkņi:  biatlonistes Jeļizaveta  Boroņenko (7. c klase) un Anna Lukjančika (11. b klase), Latvijas skolēnu 77.spartakiādes “Vidusskolu kauss” uzvarētāja 11.-12. klašu  komanda: Laura Jačenkova, Daniels Balodis, Artūrs Akula, Renāts Vasiļevskis, Romāns Gomolko, Darina Semjonova un Anna Anastasija Trubina, un 9.-12. klašu komanda: Ņikita Dimitrijevs, Martins Ugorenko, Maksims Viļčinskis, Konstantīns Deņisovs, Jeļizaveta Izotova, Jūlija Fjodorova, Violeta Želtkovska un Vika Koleda, Latvijas skolēnu 77.spartakiādes “Pamatskolu kauss” uzvarētāja, 7.-9. klašu komanda: Valerija Afanasjeva, Arīna Kubecka, Jana Fjodorova, Katrīna Staceviča, Nadežda Zakrevska, Evita Šņepste, Vika Koleda, Jana Franckeviča un Jevgeņija Grigorenko, pludmales volejbolistes  Jeļizaveta Izotova un Jūlija Fjodorova (11. c klase), Latvijas skolēnu 77. spartakiādes finālsacensību volejbolā “Pamatskolu kauss 2023” 2008.-2011. g. dz. 2. vietas ieguvēja, 8.-9. klašu mix-komanda: Viktorija Petrova, Jelizaveta Ostrodinova, Olga Sokolova, Rolands Jančevskis, Rihards Reimanis un Maksims Žukovskis.

            Apsveicam Goda rakstu īpašniekus un pateicamies skolēniem un skolotājiem par uzvarās ieguldīto darbu un skolas vārda popularizēšanu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ģimenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »

Pārbaudām zināšanas par Cietoksni

Šī gada 23. maijā notika pilsētas pasākums skolēniem “Cietoksnis – kultūras objekts un dzīvojamais rajons”. Pasākumā piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. klašu skolēni Jūnija Malinovska,

Lasīt tālāk »
Search