Izlaidums ir noslēgums un jauns sākums

   Izlaidums simbolizē unikālu un nozīmīgu pāreju katra bērna dzīvē. Šajā saulainajā dienā, 30. maijā 6. a klases skolēni kopā ar saviem vecākiem un klases audzinātāju Iju Kurloviču ar prieku viesojās un nosvinēja mūsu svētkus “RAPTORS PARK” teritorijā Demenē.

Šajā zoodārzā dzīvo mazā pūce, zelta ērglis, Bengālijas pūce, meža pūce, Āfrikas baltā pūce, krauklis, Harisa vanags, Sibīrijas pūce, vairākas fazānu šķirnes, arī Nandu strausi, pāvi un citi eksotiski putni un dzīvnieki, tostarp īru zirgi, stirnas, kalnu kazas.

Visas dienas garumā bērni ar interesi vēroja dzīvniekus, spēlēja spēles, saņēma dāvanas, pastaigājās un vecāku uzraudzībā cepa šašliku un gatavoja hotdogus!

Šo notikumu gribējām nosvinēt kopā ar tiem, kas palīdzēja un bija līdzās  – kopā ar vecākiem, klasesbiedriem, draugiem un mūsu klases audzinātāju. Izlaidumā atcerējāmies, kā izskatījās mūsu bērni, kad viņi sāka iet skolā, ko viņi piedzīvoja, kā mācījās, kā šajā laikā izauga. Šie ir svētki arī klases audzinātājai un vecākiem, jo tikai kopā tas viss bija iespējams!

                                                                                                                                                                         Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
6. a klases skolnieces
Nikoles Runčas
māte Ludmila Runča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »