Iepazīstam robežsargu darbu

Š.g. 20. maijā Valsts robežsardzes Daugavpils pārvalde organizēja Daugavpils Zinātņu vidusskolas  4. a klases skolēniem ekskursiju uz Piedrujas robežapsardzības nodaļu ar mērķi iepazīstināt bērnus ar robežsarga profesiju.

Mūsu skolēniem bija iespēja vērot kinologa darbu, redzēt dienesta suņa treniņa fragmentu. Mums pastāstīja par ieročiem, ierīcēm, kas tiek izmantotas robežsarga ikdienas darbā, kā arī deva iespēju paturēt tās rokās.

Pēc tam mēs devāmies pie Daugavas, kur mūs gaidīja dienesta laiva un drošības vestes. Mēs uzzinājām, kādiem nolūkiem robežapsardzības nodaļā tiek izmantota laiva. Mums bija iespēja ar šo laivu izbraukt loku pa Daugavu.

Tikšanās noslēgumā mūs uzcienāja ar zivju zupu un pavizināja ar dienesta transportlīdzekļiem.

Skolēni bija sajūsmā par tik aktīvi pavadīto laiku un iespēju tik daudz uzzināt par robežsargu darbu ikdienā. 

Klases vārdā izsakām pateicību Diānai Kvasovai par ekskursijas organizēšanu!


Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
4. a klases audzinātāja
Tatjana Bodanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »