Iepazīstam robežsargu darbu

Š.g. 20. maijā Valsts robežsardzes Daugavpils pārvalde organizēja Daugavpils Zinātņu vidusskolas  4. a klases skolēniem ekskursiju uz Piedrujas robežapsardzības nodaļu ar mērķi iepazīstināt bērnus ar robežsarga profesiju.

Mūsu skolēniem bija iespēja vērot kinologa darbu, redzēt dienesta suņa treniņa fragmentu. Mums pastāstīja par ieročiem, ierīcēm, kas tiek izmantotas robežsarga ikdienas darbā, kā arī deva iespēju paturēt tās rokās.

Pēc tam mēs devāmies pie Daugavas, kur mūs gaidīja dienesta laiva un drošības vestes. Mēs uzzinājām, kādiem nolūkiem robežapsardzības nodaļā tiek izmantota laiva. Mums bija iespēja ar šo laivu izbraukt loku pa Daugavu.

Tikšanās noslēgumā mūs uzcienāja ar zivju zupu un pavizināja ar dienesta transportlīdzekļiem.

Skolēni bija sajūsmā par tik aktīvi pavadīto laiku un iespēju tik daudz uzzināt par robežsargu darbu ikdienā. 

Klases vārdā izsakām pateicību Diānai Kvasovai par ekskursijas organizēšanu!


Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
4. a klases audzinātāja
Tatjana Bodanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search