Izrāde “Latviešu šausmu stāsti”

Ar programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. – 12. klašu skolēniem š.g. 6. februārī  bija iespēja apmeklēt Daugavpils teātri un noskatīties neparastu teātra izrādi – mistisku drāmu “Latviešu šausmu stāsti”.

Neskatoties uz to, ka pats iestudējums balstījās uz noslēpumainiem un spokainiem stāstiem, bija diezgan viegli saprast, ka šī izrāde ir domāta, lai parādītu skatītājiem, ka cilvēku jūtām un savstarpējām attiecībām bija, ir un būs nozīmīga loma Latvijas iedzīvotāju dzīvē.

Mums ļoti patika, ka stāsti tika ņemti no dažādiem vēsturiskiem posmiem, sākot ar notikumiem 20. gadsimtā. Šie notikumi palīdzēja mums ienirt vēsturē un kopā ar aktieriem izdzīvot katru izrādes mirkli detaļās. Katrs stāsts radīja jaunas un īpašas emocijas, brīžiem pat aizrāvās elpa no apziņas par dzīvības un nāves slieksni.

Noteikti ieteiksim apmeklēt šo izrādi arī saviem draugiem. Esam ļoti pateicīgi programmai “Latvijas skolas soma” par tādu lielisku iespēju!

   (foto: https://www.daugavpils.lv/afisa/izrade-latviesu-sausmu-stasti)

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. b un 12. b klases skolēni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »