JA Latvija “CITS BAZĀRS ziemā”

        Š.g. 3.decembrī astoņu Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas piedalījās Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru organizētajā pasākumā CITS BAZĀRS ziemā.

        Pēc garāka laika pasākums ir atgriezies ierastajā, klātienes formātā tirdzniecības centrā Domina Shopping, kas uzņēma 270 SMU no visas Latvijas.

        Pasākuma laikā pircējiem plašā klāstā bija pieejami skolēnu izstrādāti skaistumkopšanas,  interjera, tehnoloģiju produkti, kā arī rotaļlietas, bižutērija, tekstila un pārtikas preces. Starp estētiskām un sadzīvē noderīgam precēm bija iegādājamas arī skolēnu veidotas pavisam unikālas un funkcionālas lietas. Pircējiem bija iespēja iegādāties preces klātienē tirdzniecības centrā vai arī, izmantojot savas viedierīces, ienākt vietnē jalatvia.lv/katalogs izvietotajos skolēnu veidotos e-veikalos un kaut ko pasūtīt ar piegādi uz mājām.

SMU “PaStyla” SMU “Deimi”

       Kā atzīst skolēni, tā bija neaprakstāma pieredze, kā teorija pārtop par praksi, un iespēja pārbaudīt, vai viņu saražotais produkts ir dzīvotspējīgs un to iespējams pārdot, praktizēt valodas un komunikācijas prasmes, stresa noturīgumu mainīgos apstākļos, kā arī uzlabot uzņēmējspējas.

SMU “fluffies” SMU “Gingersocks”

Skolēni ne tikai tirgojās “Citā Bazārā”, bet arī tika vērtēti deviņās nominācijās, kurās labākos noteica pieredzējuši profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes.

       Skolēni tika aicināti piedalīties pasākumā “Pitch”, kas notika CITA BAZĀRA ziemā” ietvaros. Iespēju vienas minūtes laikā žūrijas priekšā izstāstīt par savu produktu izmantoja trīs skolēni – Vladislavs Gaiļevskis, Aleksandra Misļina un Laura Jačenkova.

     Paldies mūsu skolēniem par dalību pasākumā CITS BAZĀRS ziemā”! Skolēni turpina gatavoties jau nākošajām SMU tirgum, kurš notiks Daugavpilī 17.decembrī un kurā varēs iepazīties ar skolēni ražojumiem un iegādāties Ziemassvētku dāvanas sev un draugiem. 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
uzņēmējdarbības skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search