Programmas JALīderis atlases 1.kārta

      Š.g. 5.decembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni Viktorija Rjazanceva, Vladislavs Gaiļevskis un Aleksandra Misļina piedalījās līderu programmas 1.kārtā, kas notika Rīgā, viesnīcā “Hotel Bergs”.

       Programmas atlasē piedalījās vairāk nekā 80 jaunieši, kuru uzdevums bija līdz 21.novembrim iesūtīt CV un anketu, sniedzot atbildes par to, kas ir līderis, un aprakstīt projektu, kuru plāno īstenot JALīderis programmas laikā. No iesūtītajām anketām JA Latvia valde izvēlējās, kuri piedalīsies 1.kārtā – darba intervijā. Darba intervijas laikā skolēni, lietojot savas komunikācijas un improvizācijas prasmes, atbildēja uz jautājumiem, pēc kuriem novērtēja viņu prasmes komunicēt, stresa noturību, valodas prasmes un iejušanos jaunā vidē. Labākie 25 skolēni tiks atlasīti uz 2.kārtu, kura notiks 10.-11.janvārī Rīgā, un tad jau tiks noteikti 10 – 13 labākie, kuri piedalīsies JALīderu programmā.

     Programmas dalībnieki viena mācību gada laikā attīstīs savas līderības prasmes, apmeklējot dažādas meistarklases, biznesa darbnīcas, izstrādās savus projektus un individuāli strādās ar mentoriem, lai nākotnē kļūtu par izciliem līderiem biznesā, politikā, valsts pārvaldē un arī radošajās sfērās. Līderu programmas apmācība noslēgsies 2023.gada vasaras beigās ikgadējā, vairāku dienu ilgā nometnē “Junior Achievement Unlocked 2023”.

Līderu izglītības programmu līdz šim absolvējuši jau ap 100 jauniešu. Arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas jaunieši – Kirils Ivanovs, Deniss Šmeiss un Daina Iliško – iepriekšējos gados ir absolvējuši šo programmu un kļuvuši par 13 labākajiem JALīderu programmas dalībniekiem.

      “Junior Achievement Latvia” vadītājs Jānis Krievāns: “Šī programma palīdz atklāt līdera potenciālu vispirms jau dalībniekiem pašiem, – viņi gūst pārliecību par saviem spēkiem, attīsta komunikācijas prasmes, paplašina redzesloku un iemācās sadarboties ar spēcīgām personībām. Pēc tam šo līdera potenciālu atliek vien likt lietā turpmākajos projektos, karjerā un dzīvē kopumā“.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
uzņēmējdarbības skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search