Pirmā pieredze debašu turnīrā

Š.g. 24.novembrī un 1.decembrī notika Latgales reģiona debašu turnīrs 7.-9.klašu un 10.-12.klašu skolēniem.

Daugavpils Zinātņu vidusskolu šajā turnīrā pārstāvēja divas komandas: pamatskolas komanda, kuru veidoja 9.klašu skolēni Sergejs Kirejevs, Vadims Šļapkovs un Daniils Lermāns kopā ar skolotāju Ilonu Derjuginu, un vidusskolas komanda, kuras sastāvā bija Artis Januškevičš (12.b klase), Iļja Zaicevs un Maksims Šelkovskis (11.a klase) kopā ar skolotājām Alīnu Piscovu un Ilanu Soboļevu.

Debašu tēmas bija saistītas ar izglītību. Pamatskolēni debatēja par to, vai ir jāpagarina mācību gads, bet vidusskolēni – par to, vai svešvalodu apgūšana varētu negatīvi ietekmēt latviešu valodas zināšanas.

Lai gan mūsu skolas komandas nesaņēma godalgotas vietas, tomēr ieguvums bija pirmais iespaids par debašu norisi un vērtīgā pieredze, ko varēs izmantot dalībai turpmākajos turnīros. Veiksmi mūsu debatētājiem nākamajos pasākumos!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
angļu valodas skolotājas
Alīna Piscova,
Ilana Soboļeva un
Ilona Derjugina

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search