Pirmā pieredze debašu turnīrā

Š.g. 24.novembrī un 1.decembrī notika Latgales reģiona debašu turnīrs 7.-9.klašu un 10.-12.klašu skolēniem.

Daugavpils Zinātņu vidusskolu šajā turnīrā pārstāvēja divas komandas: pamatskolas komanda, kuru veidoja 9.klašu skolēni Sergejs Kirejevs, Vadims Šļapkovs un Daniils Lermāns kopā ar skolotāju Ilonu Derjuginu, un vidusskolas komanda, kuras sastāvā bija Artis Januškevičš (12.b klase), Iļja Zaicevs un Maksims Šelkovskis (11.a klase) kopā ar skolotājām Alīnu Piscovu un Ilanu Soboļevu.

Debašu tēmas bija saistītas ar izglītību. Pamatskolēni debatēja par to, vai ir jāpagarina mācību gads, bet vidusskolēni – par to, vai svešvalodu apgūšana varētu negatīvi ietekmēt latviešu valodas zināšanas.

Lai gan mūsu skolas komandas nesaņēma godalgotas vietas, tomēr ieguvums bija pirmais iespaids par debašu norisi un vērtīgā pieredze, ko varēs izmantot dalībai turpmākajos turnīros. Veiksmi mūsu debatētājiem nākamajos pasākumos!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
angļu valodas skolotājas
Alīna Piscova,
Ilana Soboļeva un
Ilona Derjugina

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »