Kas jāprot dižpuikām

2023. gada 26. aprīlī J.Raiņa Daugavpils 6. pamatskolas sporta stadiona teritorijā norisinājās konkursa “Dižpuika 2023” 2. kārta – “Sports”. Daugavpils pilsētas skolu zēni sacentās, parādot savu izveicību, fizisko sagatavotību un precizitāti. 

Daugavpils Zinātņu vidusskolu šajā konkursā pārstāvēja sesto klašu skolēni: Vadims Kočetovs (6. a klase), Juris Ružs (6. c klase), Iļja Lapuhovs (6. d klase) un Maksims Gasims (6. e klase). Pēc dalības konkursa 2. kārtā mūsu skolēni pastāstīja, kas tajā patika un izdevās, un izteica novēlējumus finālistiem.

Vadims: “Man viss bija viegli, visvairāk patika sitieni pa vārtiem. Novēlu, lai dalībniekiem ir tāda pati fiziskā sagatavotība kā man.”

Juris: “Viegla bija žonglēšana ar bumbu un biatlons, jo es nodarbojos ar futbolu no triju gadu vecuma, un biatlons man ļoti patīk, īpaši šaut ar ieroci. Grūtāk man padevās orientēšanās, jo šajā disciplīnā vajag ātri skriet, lai ieskrietu finišā pēc iespējas ātrāk un savāktu visus punktus. Vēlu visiem bērniem, kuri visvairāk vēlas, lai mēģina piedalīties šajā konkursā.”

Ilja: “Man patika skriešanas disciplīnas, man tās labi padevās, arī sitieni pa vārtiem izdevās. Šaušanas un velodisciplīnas likās interesantas. Dalībniekiem, kuri piedalīsies finālā, novēlu, lai viss izdodas!”

Gaidām konkursa finālu, kas notiks 10. maijā Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centrā “Jaunība”. Novēlam mūsu komandai veiksmi un uzvaru finālā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Digitālā metodiskā centra vadītāja
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search