Lai skolā labi justos katrs bērns

Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas skolotājas Anita Beļusova un Eļmira Aksjuta un direktora vietnieka izglītības jomā pienākumu izpildītāja Marina Kalinka š.g. 16.septembrī piedalījās Skola2030 rīkotajā iekļaujošās izglītības profesionālās pilnveides programmas “Skola katram bērnam” labās prakses piemēru konferencē Rīgā.

Pasākuma mērķis bija iepazīt un analizēt Latvijas pieredzi atbalsta sistēmas organizēšanā izglītības iestādē katra bērna mācīšanās vajadzību ievērošanai.

Tikšanās laikā bija iespēja satikt pieredzējušus profesionāļus iekļaujošas izglītības un dažādības jautājumos, dalīties pieredzē ar labās prakses piemēriem. M.Kalinka un A.Beļusova konferences dalībniekiem stāstīja, kā programma “Stop 4 – 7” veicina skolotāju, vecāku un bērnu sadarbību, savukārt Eļmira Aksjuta pievērsās tēmai “Kā veidot bērniem atbalstu pozitīvai uzvedībai mācību procesā”. 

Konference sniedza iespēju tās dalībniekiem iepazīt citu izglītības iestāžu pieredzi atbalsta pasākumu nodrošināšanā iekļaujošā izglītībā ne tikai caur speciālās izglītības prizmu, bet arī plašākā skatījumā – tajā ietverot gan bērnus ar īpašām vajadzībām, gan talantīgos bērnus, gan katru bērnu, kurš apmeklē izglītības iestādi.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

direktora vietnieka pienākumu izpildītāja

Marina Kalinka 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search