Lai skolā labi justos katrs bērns

Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas skolotājas Anita Beļusova un Eļmira Aksjuta un direktora vietnieka izglītības jomā pienākumu izpildītāja Marina Kalinka š.g. 16.septembrī piedalījās Skola2030 rīkotajā iekļaujošās izglītības profesionālās pilnveides programmas “Skola katram bērnam” labās prakses piemēru konferencē Rīgā.

Pasākuma mērķis bija iepazīt un analizēt Latvijas pieredzi atbalsta sistēmas organizēšanā izglītības iestādē katra bērna mācīšanās vajadzību ievērošanai.

Tikšanās laikā bija iespēja satikt pieredzējušus profesionāļus iekļaujošas izglītības un dažādības jautājumos, dalīties pieredzē ar labās prakses piemēriem. M.Kalinka un A.Beļusova konferences dalībniekiem stāstīja, kā programma “Stop 4 – 7” veicina skolotāju, vecāku un bērnu sadarbību, savukārt Eļmira Aksjuta pievērsās tēmai “Kā veidot bērniem atbalstu pozitīvai uzvedībai mācību procesā”. 

Konference sniedza iespēju tās dalībniekiem iepazīt citu izglītības iestāžu pieredzi atbalsta pasākumu nodrošināšanā iekļaujošā izglītībā ne tikai caur speciālās izglītības prizmu, bet arī plašākā skatījumā – tajā ietverot gan bērnus ar īpašām vajadzībām, gan talantīgos bērnus, gan katru bērnu, kurš apmeklē izglītības iestādi.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

direktora vietnieka pienākumu izpildītāja

Marina Kalinka 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search