Literārais pasākums “Dižie amerikāņu autori”

Š.g. 18. aprīlī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a un 11. b klases pārstāvjiem  bija iespēja piedalīties literārajā pasākumā “Dižie amerikāņu autori” (“Great American Authors”), kurš tiek rīkots katru gadu ar mērķi attīstīt skolēnu lasītprasmes svešvalodā, analizēt, aprakstīt atspoguļotās tēmas, formulēt secinājumus un loģiski tos pamatot. Šogad pasākums tika veltīts amerikāņu rakstniecei Dēlijai Ouensai un viņas grāmatai “Kur vēži dzied” (“Where the Crawdads Sing”).

Skolēniem tika piedāvātas aktivitātes, balstoties uz grāmatas sižetu, notikumiem un galvenajiem varoņiem. Jaunieši atbildēja uz viktorīnas jautājumiem, izveidoja notikumu laika līniju, savienoja citātus ar stāsta varoņiem, kā arī izspēlēja vienu no nozīmīgākajām situācijām, kas tika aprakstītas grāmatā.

Paldies par aktīvo dalību pasākumā 11. a skolēniem Annai Cecervovai, Oksanai Dudarjonokai, Anželikai Safinai, Artemijam Šniparkovam un Līvijai Ugoļovai un 11. b klases skolniecei Viktorijai Semionovai!

Paldies angļu valodas skolotājām Alīnai Piscovai, Ilanai Soboļevai un Irenai Rožko par jauniešu iesaistīšanu pasākumā un skolēnu motivēšanu lasīt svešvalodā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
angļu valodas skolotāja
Ilana Soboļeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »