Literārais pasākums “Dižie amerikāņu autori”

Š.g. 18. aprīlī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a un 11. b klases pārstāvjiem  bija iespēja piedalīties literārajā pasākumā “Dižie amerikāņu autori” (“Great American Authors”), kurš tiek rīkots katru gadu ar mērķi attīstīt skolēnu lasītprasmes svešvalodā, analizēt, aprakstīt atspoguļotās tēmas, formulēt secinājumus un loģiski tos pamatot. Šogad pasākums tika veltīts amerikāņu rakstniecei Dēlijai Ouensai un viņas grāmatai “Kur vēži dzied” (“Where the Crawdads Sing”).

Skolēniem tika piedāvātas aktivitātes, balstoties uz grāmatas sižetu, notikumiem un galvenajiem varoņiem. Jaunieši atbildēja uz viktorīnas jautājumiem, izveidoja notikumu laika līniju, savienoja citātus ar stāsta varoņiem, kā arī izspēlēja vienu no nozīmīgākajām situācijām, kas tika aprakstītas grāmatā.

Paldies par aktīvo dalību pasākumā 11. a skolēniem Annai Cecervovai, Oksanai Dudarjonokai, Anželikai Safinai, Artemijam Šniparkovam un Līvijai Ugoļovai un 11. b klases skolniecei Viktorijai Semionovai!

Paldies angļu valodas skolotājām Alīnai Piscovai, Ilanai Soboļevai un Irenai Rožko par jauniešu iesaistīšanu pasākumā un skolēnu motivēšanu lasīt svešvalodā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
angļu valodas skolotāja
Ilana Soboļeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search