Literārais pasākums “Dižie amerikāņu autori”

Š.g. 18. aprīlī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a un 11. b klases pārstāvjiem  bija iespēja piedalīties literārajā pasākumā “Dižie amerikāņu autori” (“Great American Authors”), kurš tiek rīkots katru gadu ar mērķi attīstīt skolēnu lasītprasmes svešvalodā, analizēt, aprakstīt atspoguļotās tēmas, formulēt secinājumus un loģiski tos pamatot. Šogad pasākums tika veltīts amerikāņu rakstniecei Dēlijai Ouensai un viņas grāmatai “Kur vēži dzied” (“Where the Crawdads Sing”).

Skolēniem tika piedāvātas aktivitātes, balstoties uz grāmatas sižetu, notikumiem un galvenajiem varoņiem. Jaunieši atbildēja uz viktorīnas jautājumiem, izveidoja notikumu laika līniju, savienoja citātus ar stāsta varoņiem, kā arī izspēlēja vienu no nozīmīgākajām situācijām, kas tika aprakstītas grāmatā.

Paldies par aktīvo dalību pasākumā 11. a skolēniem Annai Cecervovai, Oksanai Dudarjonokai, Anželikai Safinai, Artemijam Šniparkovam un Līvijai Ugoļovai un 11. b klases skolniecei Viktorijai Semionovai!

Paldies angļu valodas skolotājām Alīnai Piscovai, Ilanai Soboļevai un Irenai Rožko par jauniešu iesaistīšanu pasākumā un skolēnu motivēšanu lasīt svešvalodā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
angļu valodas skolotāja
Ilana Soboļeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »