Skolotāji apgūst 3D modelēšanu

Daugavpils Zinātņu vidusskolas Digitālais metodiskais centrs šī gada 17. martā un 11. aprīlī organizēja A līmeņa pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas “3 D modelēšana un drukāšana” kursus skolas pedagogiem. Kursus vadīja Daugavpils Zinātņu vidusskolas mācību priekšmeta “Dizains un tehnoloģijas” skolotāja Jeļena Salogube.

Programmas mērķis ir apgūt prasmi veidot 3D modeļus CAD programmā un izgatavot izstrādājumu ar 3D printeri un izmantot to mācību procesa nodrošināšanai dizaina un tehnoloģiju stundās.  

Kursu laikā skolotāji apguva prasmi veidot 3D modeļus CAD programmā, izgatavoja izstrādājumu ar 3D printeri, kā arī guva nepieciešamās iemaņas, kā organizēt un vadīt stundu skolēniem, izmantojot programmvadāmo ierīci – 3D printeri un tam nepieciešamo programmatūru produkta izstrādei.

Novērtējot kursos apgūto, skolotāji atzina, ka ieguva jaunu pieredzi darbā ar 3 D printeri, ka nodarbībā visi norādījumi ir sniegti saprotami, skolotāja Jeļena vienmēr palīdzēja neskaidrā situācijā. Skolotāji ieskatā nodarbība bija interesanta un izzinoša, informācija noderīga, bet iegūtās zināšanas un iemaņas – nenovērtējamas. Kursu dalībnieki bija priecīgi redzēt savu veikumu, kā arī saprast, kur pieļautas kļūdas un kā tās novēršamas.

Digitālais metodiskais centrs orientē savu darbību uz skolotāju profesionālās kvalifikācijas pilnveidi un, tā kā kurss “3 D modelēšana un drukāšana” izraisīja lielu pedagogu interesi, jūnijā tiks organizēts atkārtots kurss gan skolas, gan pilsētas skolu pedagogiem. Interesentus no citām izglītības iestādēm aicinām pieteikties kursam, rakstot uz skolas e-pastu dzv@daugavpils.edu.lv.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Digitālā metodiskā centra vadītāja
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search