Noslēgusies Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu reģionālā konference

Latvijas skolēnu 47. zinātniskās pētniecības darbu Latgales reģionālā konference notika 2023. gada 10. martā Daugavpils Universitātē. Dalībai tajā tika uzaicināti Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni, lai prezentētu 14 savus darbus, un 12 no tiem ieguva godalgotas vietas, savukārt pieci saņēma vairāk nekā 100 punktus un tika izvirzīti dalībai valsts konferencē.

Reģionālajā konferencē  III pakāpes diplomu par savu darbu ieguva Viktorija Rjazanceva (12. a klase), Oļegs Tihomirovs (11. b klase), Anastasija Fadejeva un Darina Seļicka (11. b klase), Karīna Komrakova un Sofija Soņina (11. b klase), Darja Dmitrijeva (11. b klase), Darja Gedžjune (10. a klase), Darja Černiševa (12. a klase).

II pakāpes diplomi un ceļazīme uz valsts konferenci tika piešķirti Dmitrijam Romaskevičam un Maksimam Lapuhovam (11. b klase), Anastasijai Žemčugovai (11. b klase), Karolīnai Cvetkovai (12. a klase), Anastasijai Ivanovai (12. a klase).

Visaugstāk tika novērtēts Viktorijas Skridlas (12. a klase) zinātniskās pētniecības darbs – iegūts I pakāpes diploms un saņemts uzaicinājums uz valsts konferenci.

Paldies skolotājiem Naurim Kupcovam, Larisai Koroševskai, Nataļjai Rimovičai, Sergejam Zabarovsim, Oksanai Dimitrijevai, Tatjanai Mamonovai un Inārai Kazakevičai par ieguldīto darbu!

Vēlam mūsu skolēniem panākumus valsts konferencē 2023. gada 31. martā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search