Matemātikas spēles pirmklasniekiem

Š.g. 30. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. a klasē un 1. novembrī 1. c klasē pagarinātās dienas grupas darba laikā APP projekta ietvaros notika matemātikas spēļu stunda. Skolēni varēja apmeklēt četras stacijas ar dažādām spēlēm.

1. stacijā bērni varēja darboties ar atmiņas spēli “Atrodi ciparu pāri!”, 2. stacijā – salikt puzles un atkārtot skaitļu sastāvu, 3. stacijā – strādāt ar šķērēm un izveidot “frizūru” cilvēciņam, kā arī atkārtot matemātisko līniju nosaukumus, 4. stacijā – fantazēt un izveidot kopīgo zīmējumu no ģeometriskām figūrām.

Spēlējot pirmklasnieki atkārtoja stundās apgūtās zināšanas, mācījās strādāt grupā un nestandarti domāt.

Liels paldies par atbalstu un palīdzību nodarbības organizēšanā pagarinātās dienas grupas pedagoģēm Allai Laizānei un Marinai Borisovai!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
1. a un 1. c klases matemātikas skolotāja
Alla Kazačonoka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search