Matemātikas spēles pirmklasniekiem

Š.g. 30. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. a klasē un 1. novembrī 1. c klasē pagarinātās dienas grupas darba laikā APP projekta ietvaros notika matemātikas spēļu stunda. Skolēni varēja apmeklēt četras stacijas ar dažādām spēlēm.

1. stacijā bērni varēja darboties ar atmiņas spēli “Atrodi ciparu pāri!”, 2. stacijā – salikt puzles un atkārtot skaitļu sastāvu, 3. stacijā – strādāt ar šķērēm un izveidot “frizūru” cilvēciņam, kā arī atkārtot matemātisko līniju nosaukumus, 4. stacijā – fantazēt un izveidot kopīgo zīmējumu no ģeometriskām figūrām.

Spēlējot pirmklasnieki atkārtoja stundās apgūtās zināšanas, mācījās strādāt grupā un nestandarti domāt.

Liels paldies par atbalstu un palīdzību nodarbības organizēšanā pagarinātās dienas grupas pedagoģēm Allai Laizānei un Marinai Borisovai!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
1. a un 1. c klases matemātikas skolotāja
Alla Kazačonoka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search