Matemātikas spēles pirmklasniekiem

Š.g. 30. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. a klasē un 1. novembrī 1. c klasē pagarinātās dienas grupas darba laikā APP projekta ietvaros notika matemātikas spēļu stunda. Skolēni varēja apmeklēt četras stacijas ar dažādām spēlēm.

1. stacijā bērni varēja darboties ar atmiņas spēli “Atrodi ciparu pāri!”, 2. stacijā – salikt puzles un atkārtot skaitļu sastāvu, 3. stacijā – strādāt ar šķērēm un izveidot “frizūru” cilvēciņam, kā arī atkārtot matemātisko līniju nosaukumus, 4. stacijā – fantazēt un izveidot kopīgo zīmējumu no ģeometriskām figūrām.

Spēlējot pirmklasnieki atkārtoja stundās apgūtās zināšanas, mācījās strādāt grupā un nestandarti domāt.

Liels paldies par atbalstu un palīdzību nodarbības organizēšanā pagarinātās dienas grupas pedagoģēm Allai Laizānei un Marinai Borisovai!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
1. a un 1. c klases matemātikas skolotāja
Alla Kazačonoka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search