Mūsu skolnieces – līderības programmas Future Heroes dalībnieces

Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolnieces – Marija Tevasova un Anastasija Vasiļjeva – ir uzņemtas un veiksmīgi piedalās Valsts izglītības satura centra īstenotajā līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmā Future Heroes, kas ar British Council pārstāvniecības Latvijā un SEB bankas atbalstu Latvijā notiek jau ceturto gadu.
Sešu mēnešu garumā 50 jaunietes no visas Latvijas piedalīsies deviņās prasmju darbnīcās, kur dažādu jomu līderu vadībā gūs teorētiskas zināšanas, praktiski darbosies un pilnveidos sevi, kā arī radīs iedvesmu jaunām idejām. Programmas laikā dalībnieces strādās komandās, pieredzējušu mentoru vadībā īstenojot sociālos un uzņēmējdarbības projektus.


Future Heroes Latvia programmas koordinatore
Inese Leoho-Čudare
Mob.29333665 inese.leoho-cudare@visc.gov.lv


Vairāk informācijas par Future Heroes programmu:
https://futureheroes.lv
https://www.youtube.com/channel/UCTemp4ZY8ei-r6hwFuVCzVA
instagram.com/futureheroeslatvia [2]
facebook.com/FutureHeroesLatvia [3]

Līderības un uzņēmējdarbības programma “Future Heroes”

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un SEB bankas atbalstu īsteno meiteņu līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmu Future Heroes. Ikviena meitene vecumā no 14 līdz 17 gadiem var pieteikties dalībai programmas ceturtajā sezonā.

Programmas mērķis ir izglītot jaunietes – nākamās līderes un pārmaiņu veidotājas – stiprinot viņās pašapziņu, empātiju, izturību, sadarbības un citas svarīgas prasmes, tādējādi veidojot drosmīgu, saliedētu un sociāli atbildīgu jauno paaudzi.


Programmas ietvaros jaunietēm ir iespēja:

● atīstīt līderības prasmes, lai veicinātu sieviešu īpatsvara pieaugumu uzņēmējdarbībā un vadošos amatos;

●  apgūt darba tirgū pieprasītas prasmes, veicinot viņu konkurētspēju un nākotnes karjeras izvēli;

● stiprināt starpkultūru dialogu starp dažādu Latvijā dzīvojošu nacionalitāšu jaunietēm un kopienām;

●  strādājot komandās, piedalīties praktisku projektu izveidē un īstenošanā.

“Future Heroes” unikalitāte un spēks ir daudzveidībā un spēcīgās partnerībās. Visas darbnīcas top sadarbībā ar vadošo uzņēmumu, izglītības iestāžu un organizāciju ekspertiem. Meiteņu izaugsmi nodrošina Valsts izglītības satura centrs, British Council pārstāvniecība Latvijā, SEB banka, RTU Riga Business School,  Biznesa augstskola “Turība”, Riga TechGirls, biedrība “Līdere”, biedrība “Miromida”, Stenders Cosmetics Latvia, Workland kopstrādes telpas, nodibinājums “Fonds Tavs atbalsts”, ESI.LV un citi partneri.

“Future Heroes” programma Latvijā tika aizsākta 2020. gadā, un to veiksmīgi absolvējušas jau 140 meitenes no dažādiem Latvijas novadiem, īstenojot 30 sociālos un uzņēmējdarbības projektus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search