Pilsētā skanēja jauno un pieredzējušo dziedātāju balsis

Š.g. 3. maijā Daugavpilī notika divi nozīmīgi muzikāli pasākumi.

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika Daugavpils mazo dziedātāju konkurss “DO-MI-SOL”, kurā piedalījās arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. – 2.klašu skolēni. Mūsu jauno dziedātāju balsis skanēja lieliski, un tika žūrijas augstu novērtētas. Varvara Trofimova (2.f klase) ieguva I vietu, bet Deniss Fiļimonovs (2.a klase) un Diana Rodionova (1.c klase) – II vietu.

Mūsu skolas koris “Daugmaliņas” šajā dienā piedalījās Eiropas nedēļas Daugavpilī pasākumā “Eiropas pagalma svētki”, Daugavpils Valsts ģimnāzijas un Vienības pamatskolas pagalmā ar savu skanējumu iesaistoties sadziedāšanās maratonā.

Liels paldies mūsu jaunajiem vokālistiem par ieguldīto darbu un veiksmīgo dalību konkursā, koristiem – par skanīgajām balsīm piepildīto pagalmu un pedagogiem Marutai Veļičko, Ilonai Ļaksai un Ilmāram Siliņam – par dziedātāju sagatavošanu konkursam un sadziedāšanās pasākumam!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
mūzikas skolotājs
Ilmārs Siliņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search