Pilsētā skanēja jauno un pieredzējušo dziedātāju balsis

Š.g. 3. maijā Daugavpilī notika divi nozīmīgi muzikāli pasākumi.

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika Daugavpils mazo dziedātāju konkurss “DO-MI-SOL”, kurā piedalījās arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. – 2.klašu skolēni. Mūsu jauno dziedātāju balsis skanēja lieliski, un tika žūrijas augstu novērtētas. Varvara Trofimova (2.f klase) ieguva I vietu, bet Deniss Fiļimonovs (2.a klase) un Diana Rodionova (1.c klase) – II vietu.

Mūsu skolas koris “Daugmaliņas” šajā dienā piedalījās Eiropas nedēļas Daugavpilī pasākumā “Eiropas pagalma svētki”, Daugavpils Valsts ģimnāzijas un Vienības pamatskolas pagalmā ar savu skanējumu iesaistoties sadziedāšanās maratonā.

Liels paldies mūsu jaunajiem vokālistiem par ieguldīto darbu un veiksmīgo dalību konkursā, koristiem – par skanīgajām balsīm piepildīto pagalmu un pedagogiem Marutai Veļičko, Ilonai Ļaksai un Ilmāram Siliņam – par dziedātāju sagatavošanu konkursam un sadziedāšanās pasākumam!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
mūzikas skolotājs
Ilmārs Siliņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »