Mīkstā rotaļlieta pašu rokām

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. klašu skolēni dizaina un tehnoloģiju stundās apguva brīnišķīgu rokdarbu veidu – adīšanu, kas ne tikai atslābina mūsdienu straujajā ritmā, bet arī palīdz radīt noderīgus un interesantus darbus.

Skolēni stundas laikā ne tikai iepazinās ar dažādiem adīšanas rīkiem – adāmmašīnu, tapošanas instrumentu un adāmadatām, bet arī labprāt mācījās un arī iemācījās adīt ar katru no tiem.   

Bet visvairāk skolēni bija pārsteigti, ka var adīt bez jebkāda instrumenta, izmantojot tikai savas rokas, šis mūsdienīgais paņēmiens skolēniem ļoti iepatikās. Bērni ar prieku uzadīja katrs sev mīksto rotaļlietu – suni vai kaķi.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Jeļena Barča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search