Mūsu skolēni dabaszinību un matemātikas labirintos

Š.g. pavasara beigās 26. maijā Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolā-licejā notika intelektuālā spēle jeb izzinošs pasākums “Dabaszinību un matemātikas labirintos” pilsētas otrklasniekiem. No Daugavpils Zinātņu vidusskolas piedalījās astoņi skolēni no vairākām otrajām klasēm.

Pasākums ieinteresēja skolēnus vides izpētē, paplašināja redzesloku, pilnveidoja skolēnu pētnieciskās prasmes, attīstīja sadarbības un saskarsmes prasmes un radošumu, kā arī aktualizēja starppriekšmetu saikni.

Skolēni ar aizrautību aizpildīja darba lapas par eksperimentu norisi un risināja matemātikas uzdevumus, strādājot komandā.

Esam priecīgi par mūsu otrklasnieku panākumiem. 1. vietu ieguva Valērija Ivanova (2. d klase), Ruslans Kažoha (2. e klase) un Kirills Skripničenko (2. f klase), savukārt 2. vietu ieguva Konstantinas Rakelis (2. c klase), Viktoriia Jegorova (2. d klase) un Dāvis Paipals (2. f klase). Apsveicam visus godalgoto vietu ieguvējus un novēlam panākumus citos pasākumos nākamgad! Pateicamies skolotājām par audzēkņu gatavošanu pasākumam!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
skolotāja
Alīna Grigorjeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search