Ceļojums pagātnē un ilūziju pasaulē

Mācību gada noslēgumā 25. maijā mēs, Daugavpils Zinātņu vidusskolas 7. a klases skolēni  devāmies mācību ekskursijā uz Lietuvu, kur apmeklējām Ilūziju muzeju Viļņā un Traķu pili.

Staigājot pa Traķu pili un Viļņu, mēs uzzinājām, kā senos laikos cēla pilis, kāda bija nauda, kā dzīvoja un ko ģērba cilvēki un ar ko nodarbojās.

Ilūziju muzejā mēs redzējām ilūziju gleznas, instalācijas ar eksponātiem, otrādi apgrieztām istabām, deformētiem izmēriem un LED gaismu šovu.

Paldies skolotājai Norai un vecākiem, ka atbalstīja mūsu ideju organizēt ekskursiju un uzzināt  jaunus vēsturiskus faktus par kaimiņu zemi un ilūziju  pasauli!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
7. a klases skolniece
Nadežda Sulaine

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »