Mūsu skolēnu panākumi Latvijas skolu Ziemas festivālā

Š.g. 24. februārī Ērgļos norisinājās Latvijas skolu Ziemas festivāls – viens no lielākajiem kompleksajiem ziemas sporta veidu pasākumiem Latvijā ar vairāk nekā 1100 dalībniekiem no 105 skolām 13 sporta veidos. Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja 47 skolēni trijos sporta veidos – biatlonā, ziemas orientēšanās ar slēpēm un distanču slēpošanā.

Esam gandarīti par Daugavpils Zinātņu vidusskolas jauno un talantīgo sportistu veikumu Latvijas skolu Ziemas festivālā. Ziemas orientēšanās ar slēpēm 1. grupā jaunietēm sudraba medaļu izcīnīja mūsu skolniece Nadežda Fedotova (11. b klase), savukārt biatlonā ir iegūtas divas augstākās raudzes medaļas: 3. vecuma grupā ātrākā starp meitenēm bija 6. c klases skolniece Jeļizaveta Boroņenko, bet vecākajā, 1. grupā, uzvarētājas laurus plūca Anna Lukjančika (10. b klase). Šajā disciplīnā augstajā 4. vietā ierindojās Andrejs Lapa (6. c klase).

Skolu kopvērtējumā Daugavpils Zinātņu vidusskolai ir 8. vieta, kas ir augstākais sasniegums starp mūsu pilsētas skolām.

Apsveicam visus mūsu skolēnus ar Ziemas festivālā gūtajiem panākumiem un vēlam turpināt attīstīt savu sportisko talantu!

Avots: https://izglitiba.daugavpils.lv/2023/02/ziemas-festivala-rezultati/

Visi rezultāti: https://ziemasfestivals.lv/#sporta-veidi

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search