Reģistrācija vasaras nodarbinātības programmai 13-14 gadus veciem jauniešiem 

Š.g. 4. martā plkst.11.00 sāksies elektroniskā reģistrācija vasaras nodarbinātības programmai 13-14 gadus veciem jauniešiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Daugavpils pašvaldībā. Reģistrācija notiks mājaslapā https://jaunatne.daugavpils.lv/ sadaļā „Nodarbinātība” un turpināsies līdz 8. martam (ieskaitot).

Pirms reģistrēšanās plkst.11.00 obligāti jāatjauno mājaslapa, lai lejā, zem anketas, parādītos poga “SŪTĪT PIETEIKUMU”. Reģistrējoties jāpievērš uzmanība personīgās informācijas datu aizpildīšanai – precīzi jānorāda vārds, uzvārds, personas kods.

Jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm vai ģimenēm, kurām noteikts maznodrošinātas vai trūcīgas ģimenes statuss, būs prioritāte: katrā vispārējās izglītības iestādē un periodā ir paredzēti 20 procenti no pamatsarakstā pieejamajām darba vietām jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm, kā arī 20 procenti no pamatsarakstā pieejamajām darba vietām – jauniešiem no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm.

Gadījumā, ja pieteikumu būs vairāk nekā prioritāro vietu, tad neapstiprinātie pieteikumi tiks iekļauti kopējā sarakstā, ievērojot pieteikumu reģistrācijas laiku.

Rezultāti tiks publicēti 24. martā mājaslapā https://jaunatne.daugavpils.lv/

Pavisam savās skolās varēs strādāt 412 jaunieši vecumā no 13 līdz 14 gadiem.

Vairāk informācijas par darba vietu sadalījumu pa skolām: https://www.daugavpils.lv/pilseta/par-daugavpili/pilsetas-zinas/4.-marta-saksies-registracija-jauniesu-vasaras-nodarbinatibas-programmai-13-14-gadus-veciem-jauniesiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search