Ieskats Helovīna vēsturē un tradīcijās

Š.g. 2. novembrī 11. c klases skolēniem notika neparasta angļu valodas stunda, kuru novadīja Fulbraita programmas skolotāja asistente Alise Groseroude no ASV. Stunda tika veltīta Helovīna vēsturei, simboliem un tradīcijām. Alise piedāvāja skolēniem dažas interaktīvas komandu spēles un prezentāciju, kurā dalījās ar to, kā šie svētki tiek svinēti viņas dzimtenē.

Skolēni aktīvi iesaistījās stundā un vēlāk dalījās ar saviem iespaidiem.

„Man ļoti patika stunda ar Alisi. Bija jautri spēlēt grupās, nebija grūti un nebija garlaicīgi. Es uzzināju, ka populāras Helovīna konfektes sauc Candy Corn, kā arī to, ka ķirbis nav dārzenis, bet auglis, kas mani pārsteidza” (Jūlija Jermolajeva).

„Stundā mēs vairāk iedziļinājāmies amerikāņu Helovīna tradīcijās un pārbaudījām savas zināšanas par to, spēlējot komandās. Otrajā spēlē bija nepieciešams lietot savas zināšanas angļu valodā un paskaidrot vārdu citam cilvēkam, kas ļāva izmantot savu vārdu krājumu pilnā apmērā un veidot loģiskus teikumus. Tā bija ļoti jēgpilna un interesanta stunda!” (Jeļizaveta Kusiņa)

„Bija interesanti un noderīgi uzzināt par šiem svētkiem no attiecīgās kultūras puses, kā arī paskatīties uz to, kā mūsdienu amerikāņi svin Helovīnu ar kostīmiem un tradīcijām. Secināju, ka daudz zināju par šo tēmu, atbildot uz jautājumiem viktorīnā, lai gan šos svētkus ar draugiem vai ģimeni nesvinu” (Jevģeņija Andruškeviča).

Liels paldies Alisei par aizraujošo un informatīvo stundu! Thanks to Alice for the exciting and informative lesson!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
angļu valodas skolotāja
Alīna Piscova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search