Pieredzes apmaiņas stunda dizainā un tehnoloģijās

Š.g. 13. aprīlī Daugavpils Zinātņu vidusskolā ieradās viesi – skolēni un dizaina un tehnoloģiju skolotāja no J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, lai piedalītos kopīgā stundā 8. klasēm.

Stundas laikā mūsu 8. b klases skolēni dalījās ar viesiem savās prasmēs veidot maketus CNC darbagaldiem. Mūsu viesi izveidoja oriģinālas aproces no finiera saplākšņa, kuras tika izgrieztas, izmantojot lāzergravētāju.

Skolēni piedalījās “kahoot” viktorīnā, lai noskaidrotu, kurš vairāk zina par CNC procesu un programmējamiem darbagaldiem.

Direktora vietniece Jacinta Ivbule pastāstīja par iespēju Daugavpils Zinātņu vidusskolā 10. – 12. klasēs padziļināti apgūt dizainu un tehnoloģijas, kā arī tehnoloģijām, kas ir pieejamas un tiek izmantotas stundās.

Tā ir jauna pieredze gan mūsu skolēniem un skolotājai, gan arī  J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolēniem un skolotājai, jo tādā veidā pieredzes apmaiņas nodarbības pilsētā vēl nebija praktizētas.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Jeļena Salogube

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search