Ploterēšana aizrauj skolotājus

Daugavpils Zinātņu vidusskolas Digitālais metodiskais centrs šī gada 5. janvārī organizēja A līmeņa pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas kursus “Plotera izmantošanas iespējas produktu izstrādē” skolas pedagogiem. Kursus vadīja Daugavpils Zinātņu vidusskolas mācību priekšmeta “Dizains un tehnoloģijas” skolotāja Jeļena Salogube.

Programmas mērķis ir apzināt plotera izmantošanas iespējas produktu izstrādē, tam nepieciešamo materiālu un programmu nodrošinājumu, apgūt prasmi veidot rasējumus (maketus) plotera lietojumprogrammās, realizējot paraugprogrammas prasības mācību priekšmetā “Dizains un tehnoloģijas”.

Kursos skolotāji guva pārskatu par ploteriem kā programmvadāmām ierīcēm, plotera uzbūvi, izmantojamiem materiāliem, ploterim nepieciešamo programmatūru. Tika pārrunāti drošības noteikumi darbā ar ploteri. Praktiskajā daļā skolotāji apguva prasmi ar plotera palīdzību izgriezt dažādas formas, rakstus no papīra, kartona, veidot rasējumus (maketus) plotera lietojumprogrammās. 

Novērtējot kursos apgūto, skolotāji atzina, ka ieguva jaunu pieredzi darbā ar jaunajām tehnoloģijām, kursus uzskata par lietderīgiem, interesantiem un izzinošiem. Pedagogiem patika, ka kursos bija organizēts darbs pāros, grupās, kā arī piedāvāti individuāli uzdevumi sava radošā darba izstrādei. 

Paldies kursu vadītājai par iegūtajām zināšanām, labvēlīgo gaisotni un iespēju izveidot radošu darbiņu!

Interesentus no citām izglītības iestādēm aicinām pieteikties kursam, rakstot uz skolas e-pastu dzv@daugavpils.edu.lv.

Informāciju sagatavoja: 
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Digitālā metodiskā centra vadītāja
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search