Ploterēšana aizrauj skolotājus

Daugavpils Zinātņu vidusskolas Digitālais metodiskais centrs šī gada 5. janvārī organizēja A līmeņa pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas kursus “Plotera izmantošanas iespējas produktu izstrādē” skolas pedagogiem. Kursus vadīja Daugavpils Zinātņu vidusskolas mācību priekšmeta “Dizains un tehnoloģijas” skolotāja Jeļena Salogube.

Programmas mērķis ir apzināt plotera izmantošanas iespējas produktu izstrādē, tam nepieciešamo materiālu un programmu nodrošinājumu, apgūt prasmi veidot rasējumus (maketus) plotera lietojumprogrammās, realizējot paraugprogrammas prasības mācību priekšmetā “Dizains un tehnoloģijas”.

Kursos skolotāji guva pārskatu par ploteriem kā programmvadāmām ierīcēm, plotera uzbūvi, izmantojamiem materiāliem, ploterim nepieciešamo programmatūru. Tika pārrunāti drošības noteikumi darbā ar ploteri. Praktiskajā daļā skolotāji apguva prasmi ar plotera palīdzību izgriezt dažādas formas, rakstus no papīra, kartona, veidot rasējumus (maketus) plotera lietojumprogrammās. 

Novērtējot kursos apgūto, skolotāji atzina, ka ieguva jaunu pieredzi darbā ar jaunajām tehnoloģijām, kursus uzskata par lietderīgiem, interesantiem un izzinošiem. Pedagogiem patika, ka kursos bija organizēts darbs pāros, grupās, kā arī piedāvāti individuāli uzdevumi sava radošā darba izstrādei. 

Paldies kursu vadītājai par iegūtajām zināšanām, labvēlīgo gaisotni un iespēju izveidot radošu darbiņu!

Interesentus no citām izglītības iestādēm aicinām pieteikties kursam, rakstot uz skolas e-pastu dzv@daugavpils.edu.lv.

Informāciju sagatavoja: 
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Digitālā metodiskā centra vadītāja
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search