Zināmi vēstures valsts 30. olimpiādes pilsētas posma rezultāti

Vēstures valsts 30. olimpiādes 9. klašu un 10. – 12. klašu skolēniem pilsētas posms notika 2023. gada 8. decembrī tiešsaistē. Tajā piedalījās 15 Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni, kurus olimpiādei gatavoja vēstures skolotājas Tatjana Mamonova un Indra Vaikule.

Esam lepni, ka divi skolotājas I. Vaikules audzēkņi ir ieguvuši godalgotas vietas: 12. a klases skolnieks Artjoms Arefjevs – II vietu, 11. c klases skolniece Valerija Jeručonoka – III vietu.

Paldies visiem skolēniem par dalību olimpiādē, priecājamies par Artjoma un Valerijas teicamajām zināšanām un pateicamies skolotājām T. Mamonovai un I. Vaikulei par savu audzēkņu atbalstīšanu un motivēšanu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search