Programmai Erasmus+ jau 35 gadi

Š.g. 16.septembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) svinēja Erasmus+ programmas 35 gadu jubileju. Svinīgo pasākumu apmeklēja arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas projektu koordinatore Helēna Skripničenko. Svinīgajā pasākumā piedalījās pārstāvji no dažādām izglītības iestādēm no visas Latvijas: skolotāji un izglītības iestāžu vadītāji, studenti – Erasmus+ programmu dalībnieki.

Visi viesi vēlējās Å¡ajā dienā apsveikt gan aÄ£entÅ«ru, gan programmu, jo, kā teica VIAA Erasmus+ programmas departamenta direktore Zane GailÄ«te: “Å ie ir svētki visiem projektu dalÄ«bniekiem!” Pasākuma programma bija gan informatÄ«va, ar labās prakses piemēriem un diskusiju par programmas iespējām, gan iekļāva dažādas aizraujoÅ¡as aktivitātes: virtuālo sportu, foto zonu un radošās darbnÄ«cas. 

Daugavpils Zinātņu vidusskola apsveic aÄ£entÅ«ras darbiniekus un pateicas par atbalstu, sniegtajām iespējām un novēl arÄ« turpmāku veiksmÄ«gu savstarpējo sadarbÄ«bu! 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Helēna Skripničenko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ä¢imenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »
Search