Programmai Erasmus+ jau 35 gadi

Š.g. 16.septembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) svinēja Erasmus+ programmas 35 gadu jubileju. Svinīgo pasākumu apmeklēja arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas projektu koordinatore Helēna Skripničenko. Svinīgajā pasākumā piedalījās pārstāvji no dažādām izglītības iestādēm no visas Latvijas: skolotāji un izglītības iestāžu vadītāji, studenti – Erasmus+ programmu dalībnieki.

Visi viesi vēlējās šajā dienā apsveikt gan aģentūru, gan programmu, jo, kā teica VIAA Erasmus+ programmas departamenta direktore Zane Gailīte: “Šie ir svētki visiem projektu dalībniekiem!” Pasākuma programma bija gan informatīva, ar labās prakses piemēriem un diskusiju par programmas iespējām, gan iekļāva dažādas aizraujošas aktivitātes: virtuālo sportu, foto zonu un radošās darbnīcas. 

Daugavpils Zinātņu vidusskola apsveic aģentūras darbiniekus un pateicas par atbalstu, sniegtajām iespējām un novēl arī turpmāku veiksmīgu savstarpējo sadarbību! 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Helēna Skripničenko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search