Projekts “Ābolīši krīt”

Divu  nedēļu  laikā – no š.g. 9. līdz 19. oktobrim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 10. grupas audzēkņi kopā ar skolotājām un vecākiem piedalījās projektā “Ābolīši krīt”.

Projekta gaitā bērni iepazinās ar ābolu šķirņu daudzveidību, pētīja to īpašības. Mazie ābolu draugi uzzināja, kā saglabāt ābolus ilgāku laiku – pagatavot ievārījumu, džemu, kompotu. Bērni ābolus mizoja, grieza, žāvēja augļu žāvētājā un spieda sulu ar sulas spiedi. Pateicoties vecākiem, bērniem bija iespēja izmantot sadzīves tehniku un neierobežotu daudzumu ābolu.

Projekta noslēgumā tika organizēts pasākums ar vecākiem, kura laikā dziedājām, dejojām, rīkojām sacensības un cienājāmies ar vecāku pašgatavotiem ābolu gardumiem.

Pasākums pagāja jautrā un labvēlīgā gaisotnē. Āboli spēj izglītot un iepriecināt!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Svetlana Raspopova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search