Projekts “Ābolīši krīt”

Divu  nedēļu  laikā – no š.g. 9. līdz 19. oktobrim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 10. grupas audzēkņi kopā ar skolotājām un vecākiem piedalījās projektā “Ābolīši krīt”.

Projekta gaitā bērni iepazinās ar ābolu šķirņu daudzveidību, pētīja to īpašības. Mazie ābolu draugi uzzināja, kā saglabāt ābolus ilgāku laiku – pagatavot ievārījumu, džemu, kompotu. Bērni ābolus mizoja, grieza, žāvēja augļu žāvētājā un spieda sulu ar sulas spiedi. Pateicoties vecākiem, bērniem bija iespēja izmantot sadzīves tehniku un neierobežotu daudzumu ābolu.

Projekta noslēgumā tika organizēts pasākums ar vecākiem, kura laikā dziedājām, dejojām, rīkojām sacensības un cienājāmies ar vecāku pašgatavotiem ābolu gardumiem.

Pasākums pagāja jautrā un labvēlīgā gaisotnē. Āboli spēj izglītot un iepriecināt!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Svetlana Raspopova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search