Rudens ekskursija Centrālajā parkā

Š.g. 19. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 8. grupas “Pūcīte” trīsgadīgie audzēkņi pirmo reizi kopā ar audzinātāju devās mācību ekskursijā uz Centrālo parku.

Labais laiks un zeltainā rudens diena bija pārpildīta ar bērnu emocijām. Ar lielu interesi un iedvesmu bērni meklēja skolotājas iedotajiem zīmējumiem atbilstošos kokus, lasīja to lapas, zariņus un augļus.

Mazie dabas pētnieki centās saprast, vai tas ir mežs, vai parks, un kādas ir to būtiskās atšķirības. Pastaiga ārpus iestādes kvesta veidā mudina bērnus izzināt dabu, saudzēt to un priecāties par skaistumu mūsu tuvākajā apkārtnē.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Inessa Kozlovska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search