Latgales reģiona skolēnu finālsacensību volejbolā čempioni – mūsu skolēni!

Š.g. 19. oktobrī Daugavpilī norisinājās Latgales reģiona skolēnu finālsacensības volejbolā 2004. – 2007. gadā dzimušajiem jauniešiem. Daugavpils pilsētu šajās sacensībās pārstāvēja Daugavpils Zinātņu vidusskolas jaunietes un jaunieši, jo iepriekš abas komandas kļuva par mūsu pilsētas čempionēm.

Jauniešiem spēles notika Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta zālē, bet jaunietes spēlēja Daugavpils Centra vidusskolas sporta zālē.

Lai gan mūsu spēlētājiem pretī stājās labākās Latgales reģiona komandas, tomēr mūsu jaunie sportisti bija pārāki, parādīja lielu meistarību, cīņassparu un uzvarēja. Komandas tika apbalvotas ar kausu, diplomiem un medaļām.

Apsveicam mūsu jaunietes un jauniešus ar Latgales reģiona čempiona titulu! Lai turpina augt spēles meistarība!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
sporta un veselības skolotājs
Aleksandrs Pitkevičs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search