Skatuves runas konkursa “Zelta sietiņš” skolas posms

Saulainajā 9.septembra rītā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.-6.klašu skolēnu grupa pulcējās skolas zaļajā klasē, lai godinātu izcilos latviešu dzejniekus Raini un Aspaziju un viņu literāro mantojumu.

Skolēni piedalījās skatuves runas konkursa “Zelta sietiņš” skolas posmā. Katrs no dalībniekiem runāja vienu Raiņa un vienu Aspazijas dzejoli. Lai konkurss noritētu godīgi, skolēnu sniegumu vērtēja latviešu valodas un literatūras skolotājas – Ruta Pomaskova, Jeļena Kasecka, Diāna Žilinska-Ivanova. Žūrija vērtēja, kā skolēns atklāj dzejolī pausto tēmu, priekšnesuma izpildījuma māksliniecisko izpildījumu, valodas kultūru, izvēlētā dzejoļa atbilstību vecumposmam.

Apkopojot rezultātus, žūrija lēma, ka konkursa “Zelta sietiņš” finālam tiek izvirzīts 4.b klases skolēns Andrejs Skogarevs. Uzvarot skolas posmā, Andrejs balvā saņēma diplomu, pildspalvu ar skolas simboliku un oriģinālu, dabai draudzīgu organizatoru.

Pārējie konkursa dalībnieki – Daniels Kirillovs, Varvara Trofimova, Dāvis Paipals, Raimonds Putāns, Kirills Skripničenko, Vilena Čible, Edvīns Teivāns, Nelli Anikina, Karolina Kondratoviča, Daniels Maļinovskis – saņēma pateicības rakstu un pildspalvu ar skolas simboliku.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
latviešu valodas un literatūras jomas koordinatore
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search