Skatuves runas konkurss ”Zelta sietiņš”

Septembris ir Latvijas diženā rakstnieka Raiņa mēnesis, tāpēc š.g. 22. septembrī 2.-12. klašu skolēni no dažādām Latgales un Sēlijas vietām pulcējās Augšdaugavas novada kultūras namā “Vārpa”, lai piedalītos skatuves runas konkursā “Zelta sietiņš”. Konkurss notika trijās vecuma grupās – 2.-4., 5.-9. un 10.-12. klašu posms.

Daugavpils Zinātņu vidusskolu konkursā pārstāvēja 3. e klases skolniece Varvara Trofimova (skolotāja Olita Ļitvinska) un 5. e klases skolnieks Andrejs Skogorevs (skolotāja Jekaterina Skogoreva). Abi skolēni saņēma pateicību par dalību konkursā.

Pēc konkursa visiem klātesošajiem bija iespēja noklausīties aktiera, radio balss īpašnieka Raita Zapacka ieteikumus par to, kas jāievēro uzstājoties.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
latviešu valodas un literatūras jomas koordinatore
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search