Skatuves runas konkurss ”Zelta sietiņš”

Septembris ir Latvijas diženā rakstnieka Raiņa mēnesis, tāpēc š.g. 22. septembrī 2.-12. klašu skolēni no dažādām Latgales un Sēlijas vietām pulcējās Augšdaugavas novada kultūras namā “Vārpa”, lai piedalītos skatuves runas konkursā “Zelta sietiņš”. Konkurss notika trijās vecuma grupās – 2.-4., 5.-9. un 10.-12. klašu posms.

Daugavpils Zinātņu vidusskolu konkursā pārstāvēja 3. e klases skolniece Varvara Trofimova (skolotāja Olita Ļitvinska) un 5. e klases skolnieks Andrejs Skogorevs (skolotāja Jekaterina Skogoreva). Abi skolēni saņēma pateicību par dalību konkursā.

Pēc konkursa visiem klātesošajiem bija iespēja noklausīties aktiera, radio balss īpašnieka Raita Zapacka ieteikumus par to, kas jāievēro uzstājoties.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
latviešu valodas un literatūras jomas koordinatore
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search