Svinam ģimenes svētkus

Š.g. 16. maija diena bija veltīta skaistiem un sirsnīgiem Ģimenes svētkiem.  Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. a, 2. b un 2. c klases skolēni kopā ar saviem vecākiem, brāļiem un māsām piedalījās svinīgajā pasākumā, kas noritēja skolas telpās.

Aktīvi darbojoties dažādās stacijās, bērni dziedāja, skaitīja dzejoļus, kopā ar saviem vistuvākajiem un vismīļākajiem cilvēkiem minēja mīklas, piedalījās viktorīnā, veidoja sirsniņas origami tehnikā, jautri dejoja.

Ģimenes vērtības ir svarīgas ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu sabiedrībai kopumā. Ja mēs uzturēsim un atbalstīsim stipras un veselīgas ģimenes, mēs varēsim radīt harmoniskāku un mierīgāku sabiedrību.

Pēc šī lieliskā ģimenes svētku pasākuma klašu audzinātājas vēlas izteikt dziļu pateicību visiem, kas piedalījās un veicināja tā radošo un pozitīvo atmosfēru.

Cienījamie vecāki, jūsu klātbūtne ir vislielākais atbalsts jūsu bērniem! Pateicamies par lielisko vakaru, kurā mēs izbaudījām kopābūšanu!

Informāciju sagatavoja;
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
2. a klases audzinātāja
Alla Jerofejeva,
2. b klases audzinātāja
Alīna Grigorjeva,
2. c klases audzinātāja
Ludmila Kondrašova-Lutinska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Izglītojamies medijpratībā

Š.g.  6. decembrī sadarbībā ar Europe Direct Dienvidlatgale centru un tā vadītāju Oskaru Zuģicki Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika pasākums “Medijpratība Latgales pagalmos”, kuru vadīja Latvijas medijpratības eksperte,

Lasīt tālāk »

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »
Search