Tematiskā nedēļa Daugavpils Zinātņu vidusskolā

Nedēļa pēc rudens brīvlaika skolā bija bagāta ar pozitīviem notikumiem, kas veicināja skolēnu labbūtību un vienotību. Šīs nedēļas saturs nedaudz atšķīrās 1.-6. un 7.-12.klašu skolēniem.

Pirmdien, 31.oktobrī, visi skolēni ieradās skolā Halovīna svētku maskās. Halovīnā parasti pārģērbjas un grebj ķirbjus, lai aizbiedētu ļaunos garus.

Otrdiena 1.-6.klašu skolēniem bija Vaļasprieka diena, kad bija iespēja uzzināt, kā citi klasesbiedri pavada savu brīvo laiku. Skolēnu vaļasprieki patiešām ir dažādi – sportošana, makšķerēšana, sēņošana, dejošana, zīmēšana, grāmatu lasīšana, ceļošana.

Savukārt lielie skolēni ieradās skolā apģērbā, kas atklāja viņu nākotnes profesiju.

Trešdien Profesiju diena bija 1.-6.klašu skolēniem, un klašu un skolas telpās varēja apskatīt mīļāko profesiju zīmējumu izstādi. Skolēnus saista tādas profesijas kā policists, veterinārārsts, TV darbinieks, skolotājs, robežsargs, mediķis un citas brīnišķīgas profesijas. Šī izstāde bija kā atskats uz Karjeras nedēļu. 1.ekā trešdiena bija mūzikas stila vai mīļākā mūziķa diena, kad skolas gaiteņos varēja sastapt dažādu mūzikas stilu pārstāvjus.

Ceturtdiena – Supervaroņu diena. Skolēni supervaroņu maskās piedalījās masku parādē un izdejoja kopīgu deju, tā apliecinot savas spējas ātri reaģēt, saglabāt ritmu un priecāties kopā ar pārējiem. Vidusskolēni šo dienu izbaudīja visvairāk – beidzot bija iespēja iejusties biznesmeņu ādā.

Piektdien, Rotaļlietu dienā, katrs skolēns ieradās skolā ar savu mīļāko rotaļlietu un kopā ar to pavadīja gan mācību laiku, gan atpūtas brīžus starpbrīdī. Bērnības diena bija tematiskās nedēļas noslēdzošā diena skolas 1.ēkā, kur ik pa laikam acu skatam pavīdēja kāds mīļlācītis vai nozibēja bizes.

            Paldies skolēniem, viņu vecākiem, klašu audzinātājiem un pārējiem pedagogiem par atbalstu un aktīvu līdzdalību piedāvātajās aktivitātēs!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietnieces izglītības jomā
Marina Bulaha,
Jacinta Ivbule,
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search