Vecāki sēstas skolas solā

Š.g. 29. martā notika 8. d klases skolēnu vecāku pasākums, kas bija veltīts skolas dzīvei. Skolēni saviem vecākiem bija sagatavojuši aktivitāti “Viena diena no 8. d klases dzīvē”.

Lai vecāki pilnībā varētu iejusties skolas solā, viņiem notika stundas, ko vadīja skolēni. Sofija Ivanova kļuva par latviešu valodas skolotāju un stundā stāstīja par līdzīgiem vārdiem ar dažādu nozīmi un piedāvāja uzdevumus vecākiem. Arīna Novikova vadīja “Kahoot!”viktorīnu, ko izveidoja  ar Diānas Vavilovas palīdzību, ļaujot vecākiem iejusties ģeogrāfijas stundā. Mihails Žagars vadīja mūzikas stundu, kurā vecāki spēlēja ģitāru, bungas un citus instrumentus.

Polina Rakusa ķīmijas stundā rādīja vecākiem eksperimentus un kopā ar viņiem rakstīja neitralizācijas reakcijas. Pēdējā stunda bija 8. d mīļākā stunda – matemātika, kuru vadīja Artjoms Romanovs. Matemātikas stundā vecāki veica praktisku darbu – rēķināja, vai izdevīgi ir pirkt noteiktu laminātu un cik šī lamināta daudzuma vajadzēs.

Pasākums ļāva vecākiem iejusties mūsdienu skolēna lomā un ieraudzīt savus bērnus neierastā lomā, savukārt skolēni pārliecinājās, cik “viegli” būt skolotājam. Neparastā skolas diena noritēja labvēlīgā un nepiespiestā gaisotnē, neformāla veidā veicinot klases kolektīva saliedēšanos.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. d klases audzinātāja
Alla Guseva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search