Vecāki sēstas skolas solā

Š.g. 29. martā notika 8. d klases skolēnu vecāku pasākums, kas bija veltīts skolas dzīvei. Skolēni saviem vecākiem bija sagatavojuši aktivitāti “Viena diena no 8. d klases dzīvē”.

Lai vecāki pilnībā varētu iejusties skolas solā, viņiem notika stundas, ko vadīja skolēni. Sofija Ivanova kļuva par latviešu valodas skolotāju un stundā stāstīja par līdzīgiem vārdiem ar dažādu nozīmi un piedāvāja uzdevumus vecākiem. Arīna Novikova vadīja “Kahoot!”viktorīnu, ko izveidoja  ar Diānas Vavilovas palīdzību, ļaujot vecākiem iejusties ģeogrāfijas stundā. Mihails Žagars vadīja mūzikas stundu, kurā vecāki spēlēja ģitāru, bungas un citus instrumentus.

Polina Rakusa ķīmijas stundā rādīja vecākiem eksperimentus un kopā ar viņiem rakstīja neitralizācijas reakcijas. Pēdējā stunda bija 8. d mīļākā stunda – matemātika, kuru vadīja Artjoms Romanovs. Matemātikas stundā vecāki veica praktisku darbu – rēķināja, vai izdevīgi ir pirkt noteiktu laminātu un cik šī lamināta daudzuma vajadzēs.

Pasākums ļāva vecākiem iejusties mūsdienu skolēna lomā un ieraudzīt savus bērnus neierastā lomā, savukārt skolēni pārliecinājās, cik “viegli” būt skolotājam. Neparastā skolas diena noritēja labvēlīgā un nepiespiestā gaisotnē, neformāla veidā veicinot klases kolektīva saliedēšanos.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. d klases audzinātāja
Alla Guseva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search