Vērtīgais laiks kopā ar vecākiem

Š.g. 4. aprīlī 8. a klasē bija paredzēts vecāku un skolēnu kopīgs pasākums. Skolēni ilgi domāja un prātoja, kā pārsteigt savus vecākus. Tika nolemts organizēt pasākumu “Cepsim Lielzaķus’’. Skolēni uzaicināja vecākus izcept cepumus un atcerēties savas skolas dienas.

Skolēni vecākiem piedāvāja dažādas aktivitātes. Arina Tarasova novadīja spēli “Kur ir loģika?”,  Valērija Mikucka bija sagatavojusi ”Kahoot” viktorīnu, kurā vecākiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas ģeogrāfijā.

Notika arī kulinārijas nodarbība: Edvins Špelis izrullēja mīklu, un visiem bija iespēja izveidot savu cepumu. Rezultātā sanāca ļoti garšīgi cepumi.

Skolēni un vecāki parunāja par dažādām tēmām, visi jauki pavadīja laiku, jo mēs dzīvojam tādā straujā režīmā, ka parasti nav laika tik vienkāršām lietām kā būšana kopā ar ģimeni.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Jeļena Barča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Dodamies uz Jēkabpili!

            Š.g. 16. maijā  2. d klases skolēni devās ekskursijā uz Jēkabpili. Savu ceļojumu no šodienas pagātnē sākām ar Krustpils viduslaiku pils apmeklējumu.            Gide ļoti

Lasīt tālāk »

Paldies māmiņām sakām arī angliski

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicināja Daugavpils pilsētas skolēnus, bērnus, jauniešus un ģimenes piedalīties Mātes dienai veltītajā radošo darbu konkursā “Paldies Tev, māmiņ! (angl.-

Lasīt tālāk »