Vērtīgais laiks kopā ar vecākiem

Š.g. 4. aprīlī 8. a klasē bija paredzēts vecāku un skolēnu kopīgs pasākums. Skolēni ilgi domāja un prātoja, kā pārsteigt savus vecākus. Tika nolemts organizēt pasākumu “Cepsim Lielzaķus’’. Skolēni uzaicināja vecākus izcept cepumus un atcerēties savas skolas dienas.

Skolēni vecākiem piedāvāja dažādas aktivitātes. Arina Tarasova novadīja spēli “Kur ir loģika?”,  Valērija Mikucka bija sagatavojusi ”Kahoot” viktorīnu, kurā vecākiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas ģeogrāfijā.

Notika arī kulinārijas nodarbība: Edvins Špelis izrullēja mīklu, un visiem bija iespēja izveidot savu cepumu. Rezultātā sanāca ļoti garšīgi cepumi.

Skolēni un vecāki parunāja par dažādām tēmām, visi jauki pavadīja laiku, jo mēs dzīvojam tādā straujā režīmā, ka parasti nav laika tik vienkāršām lietām kā būšana kopā ar ģimeni.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Jeļena Barča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search