Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un arī piedalījās interaktīvā spēlē, izmantojot aplikāciju Seppo.

Skolēni tika sadalīti komandās un pēc reģistrācijas saņēma dažādus uzdevumus, kas bija saistīti ar muzeja un tā izstāžu izpēti. Katrs skolēns varēja pārbaudīt savas zināšanas.

Apvienotā 10. b un 10. c klases komanda, kuras sastāvā bija Eleonora Gedzjune, Olesja Kolosova, Marija Gorbačova, Milana Kacare, Viktorija Stupiņa un Valērija Sloboda, uzlaboja muzeja rekordu un ieņēma pirmo vietu, pierādot sevi kā zinošu un saliedētu komandu.

Skolēni bija pārsteigti par ekspozīcijā izstādītajiem retajiem auto, kuru vērtība mērāma tūkstošos un miljonos, kā arī par to, ka katram auto ir savs īpašais stāsts – sākot ar to, kā tas tika atrasts līdz atjaunošanai.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
10. c  klases audzinātājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search