Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un arī piedalījās interaktīvā spēlē, izmantojot aplikāciju Seppo.

Skolēni tika sadalīti komandās un pēc reģistrācijas saņēma dažādus uzdevumus, kas bija saistīti ar muzeja un tā izstāžu izpēti. Katrs skolēns varēja pārbaudīt savas zināšanas.

Apvienotā 10. b un 10. c klases komanda, kuras sastāvā bija Eleonora Gedzjune, Olesja Kolosova, Marija Gorbačova, Milana Kacare, Viktorija Stupiņa un Valērija Sloboda, uzlaboja muzeja rekordu un ieņēma pirmo vietu, pierādot sevi kā zinošu un saliedētu komandu.

Skolēni bija pārsteigti par ekspozīcijā izstādītajiem retajiem auto, kuru vērtība mērāma tūkstošos un miljonos, kā arī par to, ka katram auto ir savs īpašais stāsts – sākot ar to, kā tas tika atrasts līdz atjaunošanai.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
10. c  klases audzinātājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search