Mācību pārgājiens uz Līksnas dabas parku

Tuvojas vasara, kad visi vēlas atpūsties un izbaudīt dzīvi. Lai kārtīgi sagatavotos vasarai, š.g. 21. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 8. e klases skolēni kopā ar saviem vecākiem devās mācību pārgājienā, lai iemācītos sniegt pirmo palīdzību. Mums palīdzēja tētis Jevģēnijs Saharovs, kurš strādā NMPD un katru dienu glābj cilvēku dzīvības.

Viņš parādīja, kā rīkoties nelaimes gadījumos, piemēram, kad cilvēks zaudējis samaņu, salauzis roku vai kāju, savainojies, aizrijies ar ēdienu.

Visiem pārgājiena dalībniekiem bija iespēja patrenēties, lai labāk apgūtu jaunas prasmes.

Pārgājienu noslēdzām ar šašlika cepšanu, pasēdēšanu pie galda un kopā būšanu, kā arī volejbola spēlēšanu un pastaigu pa skaisto Līksnas dabas parku. Tagad mēs esam droši, ka vasara visiem paies labi! 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. e klases audzinātāja
Tatjana Steļmaka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search