Mācību pārgājiens uz Līksnas dabas parku

Tuvojas vasara, kad visi vēlas atpūsties un izbaudīt dzīvi. Lai kārtīgi sagatavotos vasarai, š.g. 21. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 8. e klases skolēni kopā ar saviem vecākiem devās mācību pārgājienā, lai iemācītos sniegt pirmo palīdzību. Mums palīdzēja tētis Jevģēnijs Saharovs, kurš strādā NMPD un katru dienu glābj cilvēku dzīvības.

Viņš parādīja, kā rīkoties nelaimes gadījumos, piemēram, kad cilvēks zaudējis samaņu, salauzis roku vai kāju, savainojies, aizrijies ar ēdienu.

Visiem pārgājiena dalībniekiem bija iespēja patrenēties, lai labāk apgūtu jaunas prasmes.

Pārgājienu noslēdzām ar šašlika cepšanu, pasēdēšanu pie galda un kopā būšanu, kā arī volejbola spēlēšanu un pastaigu pa skaisto Līksnas dabas parku. Tagad mēs esam droši, ka vasara visiem paies labi! 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. e klases audzinātāja
Tatjana Steļmaka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »