Pašpārvaldes brauciens uz Jūrmalu

Š.g. 24.maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas Skolēnu pašpārvaldes dalībnieki devās uz Jūrmalu, jo visu gadu ir čakli strādājuši un godam pelnījuši atpūtu un atelpas brīdi.

Savu braucienu mēs organizējām paši, jo jāmāk plānot ne tikai pasākumus, bet arī atpūtu un tai paredzēto laiku. Laiks bija burvīgs, un mēs baudījām pikniku un kopābūšanu pie skaistās Baltijas jūras Rīgas līča. Īpaši aktīvi mūsu atpūtā iesaistījās kaijas, bet arī tās mums izdevās organizēt un iemācīt kārtīgi uzvesties. Skaistā daba, viesmīlīgā Jūrmala un Dzintara jūra deva spēcīgu enerģijas lādiņu pašpārvaldes dalībniekiem. 

Šogad mums ir izveidojusies laba komanda. Pateicamies katram par šo mācību gadu un pārvarētajiem izaicinājumiem, par labajiem vārdiem, atbalstu un humoru! Krāsim spēkus nākamajam mācību gadam! Lai ir skaista vasara!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pašpārvaldes vadītāja
Tatjana Steļmaka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »