Dabaszinības iedvesmo

Nekas tik ļoti nepriecina skolotāju kā skolēnu aktīvi izrādīta interese par mācību priekšmetu, savukārt, vēl lielāks prieks ir sastapties ar skolēnu iniciatīvu aktīvi piedalīties stundu plānošanā, materiālu izstrādē un stundas fragmenta vadīšanā.

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 4. b klases skolniece Anna Sofija Jurčenko pati pieteicās novadÄ«t dabaszinÄ«bu stundas fragmentu par tēmu “Saules sistēmas planētas”.

Meitene pati izstrādāja darba lapas klasesbiedriem, kuras bija gan kvalitatīvas, gan estētiski noformētas. Skolotāja Anna Sofija padomāja arī par to, kā iepriecināt skolēnus, kuri strādās viņas vadībā, un katram sagatavoja uzlīmīti.

Meitenes novadīta aktivitāte bija ne tikai interesanta, bet arī lietderīga, jo tādā veidā viņa palīdzēja pārbaudīt skolēnu apgūtās zināšanas.

Pēc stundas mūsu jaunā skolotāja paņēma aizpildītās darba lapas pārbaudei, lai vēlāk sniegtu klasesbiedriem atgriezenisko saiti.

Cerams, ka šī iedvesma un darbošanās prieks Annai Sofijai saglabāsies vēl ilgi!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dabaszinību skolotāja
Ludmila Kondrašova-Lutinska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ä¢imenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »
Search